Montáž nábytku PS

Demontáž a montáž nábytku

Stěhování nábytkových celků, zejména obývacích stěn nebo montovaných kuchyní, se neobejde bez šetrných montážních prací. Tyto provádí pracovníci firmy STĚHOVÁNÍ SLÁDEK včetně montáže elektrospotřebičů a instalačních prací. Neprovádíme montáže plynových přípojek, které souvisejí s revizní správou.

Montážní práce při stěhování obývacích stěn a kuchyňských linek

Stěhování montovaného nábytku je citlivá záležitost. Zejména levné nábytkové sestavy vyhotovené z lamina jsou choulostivé na přenášení, protože nelepené spoje často povolí nebo se vytrhne spojovací materiál. Proto je v některých případech lepší nábytek šetrně rozmontovat na optimální části a po přestěhování jej opětovně sestavit. I s tímto vám pomůžeme.

Při stěhování celých kuchyní a kuchyňských linek zajistíme zákazníkům odbornou demontáž vodoinstalací, elektroinstalací a kuchyňských elektropřístrojů, jako jsou zabudované sporáky, myčky, ledničky, mikrovlné trouby, apod. Provedeme jejich šetrné zabalení a převezení. Po přestěhování opět provedeme kompletaci veškerého zařízení s případnými úpravami vzhledem k jinak disponovaným prostorám.

PS Stěhování

DISPEČINK:

Potřebujete informace o průběhu a organizaci vaší zakázky? Změnily se sjednané okolnosti v průběhu vašeho stěhování? Volejte kdykoli na číslo: 607 500 305.

PS Stěhování

KALKULACE:

Plánujete stěhování a potřebujete vědět, na jaké náklady se máte připravit? Rádi vám spočítáme přesnou a pevnou cenu. Volejte kdykoli na číslo: 607 500 305.

PS Stěhování

SERVIS:

Potřebujete v souvislosti se stěhováním vymalovat interiéry nebo se zbavit většího množství nepotřebných věcí? Budete potřebovat uložit nějaký nábytek do meziskladu, než se v novém zabydlíte? Informujte nás o Vašich požadavcích. Volejte kdykoli na číslo: 607 500 305.

PS Stěhování

PORADNA:

Na kažbou větší stěhovací akci je nutné se pečlivě připravit. Co všechno je třeba zajistit, aby stěhování proběhlo rychle, beze škod a s minimálními náklady? Několik důležitých rad najdete zde.

Stěhování

REGIONY:

Naše stěhovací firma se zaměřuje především na poskytování služeb v Ústeckém kraji. Vysokou úroveň standardních služeb garantujeme hlavně v těchto regionech:

BÍLINA

DĚČÍN

CHOMUTOV

KADAŇ

KARLOVY VARY

LITOMĚŘICE

LITVÍNOV

LOUNY

TEPLICE

ÚSTÍ N. L.

DRESDEN

Orientační ceny PS - STĚHOVÁNÍ Pavel Sládek:

Auto 26 m3
+ 2 pracovníci

800 Kč/hod.

Auto 36 m3
+ 3 pracovníci

1000 Kč/hod.

Těžká břemena
stroje/piana

2700 Kč
+ 300 Kč/patro

Balení + montáž nábytku

200 Kč/hod.

Práce stěhovací čety

cena dohodou

pro klienta, který si dopravu zajistí sám


Ceny lze individuálně upravit:

Výše uvedené ceny slouží pro vaši základní orientaci. Po seznámení se s podmínkami (v místě obvyklými) mohou být upraveny dohodou. Za určitých okolností je možné cenu stanovit pro našeho zákazníka výhodněji, jindy je naopak potřeba započítat vícepráce, které orientační cenu navýší.

Ceny za doplňkové služby:

Ceny za další doplňkové služby firmy STĚHOVÁNÍ SLÁDEK jako je vymalování, mezisklad, terénní úpravy, likvidaci odpadů, apod., stanovujeme dohodou podle konkrétního zadání. Zvažte, co všechno budete při vaší stěhovací akci potřebovat a nechte si zpracovat komplexní kalkulaci.