STĚHOVÁNÍ SLÁDEK

Co stěhujeme, to balíme

Pracovníci firmy STĚHOVÁNÍ SLÁDEK věnují velkou péči tomu, aby nedošlo k poškození stěhovaných věcí. Proto používáme obalový materiál, který nábytek a jiné předměty chrání před ušpiněním, odřením či poškrábáním.

POUŽÍVÁME OBALOVÝ MATERIÁL:

• Krabice různých velikostí

• Prokládací a obalové kartony

• Textilní obaly

• Ochranné balící fólie

KVALITNÍ BALENÍ = SPOLEHLIVÉ STĚHOVÁNÍ

Důležitou součástí stěhování je zajištění dostatečného množství obalového a ochranného materiálu. Poskytneme vhodný balicí materiál podle potřeby. Ochrana balicím materiálem a správné uložení předmětů zajistí maximální bezpečnost věcí během stěhování. Po domluvě Vám před stěhováním přivezeme krabice a v případě zájmu další balící materiály. Krabice vrátíte po přestěhování tak, abyste měli čas stěhované věci v klidu vybalit.

STĚHOVÁNÍ SLÁDEK

Při stěhování doporučujeme používat pevné kartonové krabice, tzv. banánové krabice, speciální kartonové boxy na oděvy, papírovou lepenku na plochy, které je třeba ochránit před poškrábáním, tlustostěnné textilie a deky pro křehké a choulostivé předměty. Větší elektrospotřebiče a kusy nábytku balíme do strečových fólií, které chrání před prachem, vlhkostí a náhodným umazáním.

STĚHOVÁNÍ SLÁDEK

Co Vám můžeme nabídnout:

• Krabice všech standardních velikostí a typů.

• Speciální pevné krabice s vyšší nosností.

• Bublinkové folie, fixační výplně, lepenky.

• Atypické krabice, archivní boxy a jiné obaly dle přání.

• Poradíme s výběrem vhodných obalových materiálů.

• Obalový materiál přivezeme před stěhováním.

.
PS Stěhování

DISPEČINK:

Potřebujete informace o průběhu a organizaci vaší zakázky? Změnily se sjednané okolnosti v průběhu vašeho stěhování? Volejte kdykoli na číslo: 607 500 305.

PS Stěhování

KALKULACE:

Plánujete stěhování v Praze a potřebujete vědět, na jaké náklady se máte připravit? Rádi vám spočítáme přesnou a pevnou cenu. Volejte kdykoli na číslo: 607 500 305.

PS Stěhování

SERVIS:

Potřebujete v souvislosti se stěhováním vymalovat interiéry nebo se zbavit většího množství nepotřebných věcí? Budete potřebovat uložit nějaký nábytek do meziskladu, než se v novém zabydlíte? Informujte nás o Vašich požadavcích. Volejte kdykoli na číslo: 607 500 305.

PS Stěhování

PORADNA:

Na kažbou větší stěhovací akci je nutné se pečlivě připravit. Co všechno je třeba zajistit, aby stěhování proběhlo rychle, beze škod a s minimálními náklady? Několik důležitých rad najdete zde.

Stěhování

REGIONY:

Naše stěhovací firma se zaměřuje především na poskytování služeb v Ústeckém kraji. Vysokou úroveň standardních služeb garantujeme hlavně v těchto regionech:

BÍLINA

DĚČÍN

CHOMUTOV

KADAŇ

KARLOVY VARY

LITOMĚŘICE

LITVÍNOV

LOUNY

TEPLICE

ÚSTÍ N. L.

DRESDEN

Orientační ceny PS - STĚHOVÁNÍ Pavel Sládek:

Auto 26 m3
+ 2 pracovníci

800 Kč/hod.

Auto 36 m3
+ 3 pracovníci

1000 Kč/hod.

Těžká břemena
stroje/piana

2700 Kč
+ 300 Kč/patro

Balení + montáž nábytku

200 Kč/hod.

Práce stěhovací čety

cena dohodou

pro klienta, který si dopravu zajistí sám


Ceny lze individuálně upravit:

Výše uvedené ceny slouží pro vaši základní orientaci. Po seznámení se s podmínkami (v místě obvyklými) mohou být upraveny dohodou. Za určitých okolností je možné cenu stanovit pro našeho zákazníka výhodněji, jindy je naopak potřeba započítat vícepráce, které orientační cenu navýší.

Ceny za doplňkové služby:

Ceny za další doplňkové služby firmy STĚHOVÁNÍ SLÁDEK jako je vymalování, mezisklad, terénní úpravy, likvidaci odpadů, apod., stanovujeme dohodou podle konkrétního zadání. Zvažte, co všechno budete při vaší stěhovací akci potřebovat a nechte si zpracovat komplexní kalkulaci.