Reference našich klientů

Zde se můžete seznámit s názory našich zákazníků na provedené služby:

Publikováno: 30. 10. 2013Publikoval: Jana Šebková

Pánové přijeli dle dohody a bez problémů piáno přestěhovali. Dávali pozor jak na piáno, tak na stěny.

Publikováno: 9. 2. 2012Publikoval: M. Brada

Vynikající poměr cena vs výkon. Pan Sládek a jeho spolupracovníci provedli všechny práce rychle a profesionálně k mé absolutní spokojenosti. Doporučuji a děkuji.

Publikováno: 7. 2. 2012Publikoval: Vladimír Fírek

S Firmou PS Stěhování jsme byli spokojeni. Navzdory odkladu termínu z naší strany pohotově vyšli vstříc. I velké kusy nábytku byly přeneseny chodbami i schodišti bez poškození. To vše za rozumnou cenu.

Publikováno: 16. 12. 2011Publikoval: Tulenková

Vzhledem k tomu, že šlo o přemístění vestavěné skříně (od země po strop) z velké místnosti do komory o rozměrech v podstatě pouze na vestavěnou skříň (na výšku i šířku skříně přesně skoro na milimetry), je pro mě výkon řemeslníků malým zázrakem. Tímto bych jim chtěla poděkovat za milé jednání a za veškeré úsilí, které práci věnovali.

Publikováno: 21. 11. 2011Publikoval: Jiří Audy

Využili jsme služeb firmy PS - stěhování na přepravu strojů a dílny v HB. Nakládka i vykládka proběhla bez problémů, v krátké době zaměstnanci firmy umístili stroje na určená místa. Bez nervozity a stresu.

PS Stěhování Litoměřice

DISPEČINK:

Potřebujete informace o průběhu a organizaci vaší zakázky? Změnily se sjednané okolnosti v průběhu vašeho stěhování? Volejte kdykoli na číslo: 722 568 797.

PS Stěhování Chomutov

KALKULACE:

Plánujete stěhování v Praze a potřebujete vědět, na jaké náklady se máte připravit? Rádi vám spočítáme přesnou a pevnou cenu. Volejte kdykoli na číslo: 722 568 797.

Stěhování

REGIONY:

Naše stěhovací firma se zaměřuje především na poskytování služeb v Ústeckém kraji. Vysokou úroveň standardních služeb garantujeme hlavně v těchto regionech:

BÍLINA

DĚČÍN

CHOMUTOV

LITOMĚŘICE

LITVÍNOV

LOUNY

TEPLICE

ÚSTÍ N. L.

DRESDEN

Orientační ceny PS - STĚHOVÁNÍ Pavel Sládek:

Auto 26 m3
+ 2 pracovníci

800 Kč/hod.

Auto 36 m3
+ 3 pracovníci

1000 Kč/hod.

Těžká břemena
stroje/piana

2700 Kč
+ 300 Kč/patro

Balení + montáž nábytku

200 Kč/hod.

Práce stěhovací čety

cena dohodou

pro klienta, který si dopravu zajistí sám


Ceny lze individuálně upravit:

Výše uvedené ceny slouží pro vaši základní orientaci. Po seznámení se s podmínkami (v místě obvyklými) mohou být upraveny dohodou. Za určitých okolností je možné cenu stanovit pro našeho zákazníka výhodněji, jindy je naopak potřeba započítat vícepráce, které orientační cenu navýší.

Ceny za doplňkové služby:

Ceny za další doplňkové služby firmy STĚHOVÁNÍ SLÁDEK jako je vymalování, mezisklad, terénní úpravy, likvidaci odpadů, apod., stanovujeme dohodou podle konkrétního zadání. Zvažte, co všechno budete při vaší stěhovací akci potřebovat a nechte si zpracovat komplexní kalkulaci.